فیروزجایی: جشنواره معلمان هنرمند فرصت مغتنمی برای ظهور استعدادهای شگرف است

تهران (پانا) - دبیر کل جامعه اسلامی فرهنگیان کشور و عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی اولین جشنواره فرهنگی هنری معلمان هنرمند و فرهیخته کشور را فرصت مغتنمی برای ظهور استعدادهای شگرف و باورهای خلاق پیشتازان عرصه دانایی و فرزانگی ایران اسلامی خواند.

علی کریمی فیروزجایی اولین جشنواره فرهنگی هنری معلمان هنرمند و فرهیخته کشور را فرصت مغتنمی برای ظهور استعدادهای شگرف و باورهای خلاق پیشتازان عرصه دانایی و فرزانگی ایران اسلامی برشمرد تا با بهره گیری از اندیشه های سترگ و مانا افتخارات نام آوران جبهه فرهنگی انقلاب در معرض دید عموم قرار گیرد.

وی با بیان اینکه بی گمان هنر زبان گویا و اهرم با ظرافت و بی بدیلی برای تعالی اندیشه های تابناک و درخشان محسوب می شود افزود: با بهره گیری هنرمندانه آن قله های افتخار و سعادت کشور عزیزمان در عرصه های پیشتازانه فتح خواهد شد.

دبیر کل جامعه اسلامی فرهنگیان کشور و عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی ضمن تجلیل از همت والای دست اندرکاران این رویداد خجسته در اولین جشنواره فرهنگی هنری معلمان هنرمند کشور که با عزمی استوار در مسیر اعتلای فرهنگ و هنر ایران اسلامی گام برداشتند، توفیقات مضاعف تمامی خادمان پرتلاش عرصه فرهنگ و هنر را در راستای پاسداری از تاج مرصع عزت و سرافرازی و پایداری و درخشندگی سامانه های فرهنگ دینی و اسلامی مسئلت کرد.